krzesla-konferencyjne.pl
krzesła, fotele, meble konferencyjne

Krzesła Elizabeth transparentne - wynajem

transparentne krzesło z poliwęglanu
15zł/doba
netto

Transparentne krzesło z poliwęglanu

Przedstawiamy eleganckie krzesło bankietowe, które łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Pod względem wzornictwa krzesło to nawiązuje do najlepszych historycznych wzorców. Wystarczy spojrzeć na medalionowe oparcie, by z miejsca dostrzec inspirację. Z drugiej jednak strony, pod względem użytego materiału, jest to mebel na wskroś nowoczesny. Do jego wytworzenia wykorzystano bowiem współczesne tworzywo sztuczne - transparentny poliwęglan.

Eleganckie i nowoczesne krzesło na event

Połączenie tradycyjnego wzornictwa i nowoczesnego tworzywa sztucznego zaowocowało powstaniem niemal idealnego krzesła eventowego. Jest to bowiem krzesło, które nie tylko doskonale się prezentuje i oferuje sporo wygody, ale także nie obawia się wilgoci i zabrudzeń. W związku z tym krzesła z poliwęglanu mogą być bez obaw stosowane także podczas najróżniejszych eventów plenerowych. Prezentowane tu krzesło transparentne Elizabeth oferuje wspaniałe walory użytkowe i nietuzinkową estetykę, które bez wątpienia zauroczą gości przyjęcia ogrodowego, plenerowej uroczystości zaślubin lub eleganckiego bankietu.

Krzesła bankietowe - wynajem

Krzesło, które prezentujemy cechuje się sporą dozą uniwersalności. Transparentność bezbarwnego poliwęglanu gra w tym przypadku sporą rolę. Ta cech sprawia bowiem, że krzesło może zostać wykorzystane z innymi meblami bez praktycznie żadnych ograniczeń kolorystycznych. Możemy sobie bez trudu wyobrazić transparentne krzesła Elizabeth przy stołach bankietowych pokrytych białymi obrusami lub pokrowcami w kolorze białym, czarnym lub czerwonym. W każdym przypadku będą doskonale pasować.

Meble na wynajem:
KRZESŁA
KRZESŁA BANKIETOWE
MEBLE BANKIETOWE