krzesla-konferencyjne.pl
krzesła, fotele, meble konferencyjne

Krzesła Maya zielone - wynajem

wynajem krzeseł plastikowych
10zł/doba
netto

Styl i ergonomia

Krzesła Maya to prawdziwy hit jeżeli chodzi o krzesła eventowe. Krzesła te wykonane są z trwałego i bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Są to meble eventowe niezwykle stabilne oraz cechujące się bardzo dobrą ergonomią. Poza doskonałymi cechami fizycznymi oraz bardzo przyjemną estetyką cechują się one również wieloma pozytywami w aspekcie czysto praktycznym, które nie umknęły uwadze profesjonalnych agencji eventowych.

Wysokiej jakości krzesła z tworzywa sztucznego

Krzesła Maya ze względu na użyte wysokiej jakości tworzywo sztuczne są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie tylko nie posiadają jakichkolwiek elementów, które mogą ulec trwałemu zabrudzeniu, ale też wszelkie zabrudzenia można z łatwością usunąć. Większą ilość krzeseł Maya można też myć na przykład przy użyciu myjki ciśnieniowej, bez obawy o uszkodzenie. Krzesła te posiadają także jedną z cech, które są niezwykle istotne w przypadku krzeseł eventowych - można je sztaplować. Sztaplowanie pozwala na oszczedność przestrzeni, czasu i w związku z tym również zmniejszenie kosztów, w szczególności jeżeli chodzi o magazynowania i transportu.

Wygodne krzesło eventowe

Wynajem krzeseł eventowych Maya polecamy w szczególności na imprezy marketingowe. Szczególnym atutem tych krzesełek jest ich dostępność w kilku kolorach. Dzięki temu możliwe jest tworzenie urozmaiconych, barwnych i bardzo efektownych aranżacji.

Meble na wynajem:
KRZESŁA